Zonguldak Uniton İşitme Cihazı
Zonguldak Uniton İşitme Cihazı

Zonguldak Uniton İşitme Cihazı

 

Unitron; Tempus yüksek platform ile klinik bilgileri toplayarak analiz eder ve hastanın işitme sorunlarına çözüm üreten uygulamaları hayata geçirir.

 

SoundCore teknolojisi sayesinde kalabalık ve gürültülü ortamlardaki en zor konuşmaları yakalar ve en doğal sesi verir.


Speech Pro özelliği ses ve yönün tayininde kolaylık sağlar. Unitron ortam taraması yaparak işitmeyi otomatik olarak en uygun şekilde en yüksek performansa yönlendirir. Şarj edilebilir işitme cihazı teknolojisi hastaların tarafından dünya çapında beğeni toplamaktadır.

 

Dünyanın en küçük işitme cihazı Moxi RIC; doğal sesi kolay bir şekilde yakalamakta çok yeteneklidir. Yeterli kanal sayısı ve yüksek band sayısı ile net sesin sağlanmasında yüksek başarı gösterir. Mikrofon ve hoparlör teknolojileri, sesin doğal yakalanmasına kolaylık sağlar. Gürültü baskılanarak konuşma net olarak hastaya ulaştırılır.

 

zonguldak merkez unitron işitme cihazı,zonguldak merkez unitron işitme cihazı satışı,zonguldak merkez unitron işitme cihazları,zonguldak merkez unitron işitme cihazı fiyatları,zonguldak merkez unitron işitme cihazı tamiri,zonguldak merkez unitron işitme cihazı tamiri,zonguldak merkez unitron işitme cihazı aksesuarları,zonguldak unitron işitme cihazı,zonguldak unitron işitme cihazı satışı,zonguldak unitron işitme cihazları,zonguldak unitron işitme cihazı fiyatları,zonguldak unitron işitme cihazı tamiri,zonguldak unitron işitme cihazı tamiri,zonguldak unitron işitme cihazı aksesuarları,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014